Pozdrav pomladi 2018

Pozdrav pomladi 2018
Pozdrav pomladi 2018

When

04/04/2018    
17:00

Where

Mestno gledališče Ptuj
Slovenski trg 13, Ptuj, 2250

Event Type

JSKD Območna izpostava Ptuj vabi na območno revijo plesnih skupin POZDRAV POMLADI 2018, ki bo v sredo, 4. aprila 2018, ob 17. uri, v Mestnem gledališču Ptuj.

Program prireditve
  1. RITMIČNA SKUPINA OŠ dr. Ljudevita Pivka: GRDI RAČEK: Mentorica, koreografinja: DRAGICA EMERŠIČ, Plešejo: Aleksandra Sardinšek, Anemari Šamperl, Andreja Plošinjak, Deja Mlakar, Janja Mendeš, Leonita Memeti, Laura Roškar, Matej Vinko, Nina Okretič Tomažič, Sara Kumer, Tea Repek, Tea Čančar, Valerija Kopšič, Žan Krivec
  2. MALI PLESALČKI VRTCA IVANJKOVCI OŠ Ivanjkovci – vrtec Ivanjkovci: POGUMNI MALI VITEZ: Mentorica, koreografinja: MIHAELA VOČANEC, Plešejo: Mitja Babič, Matej Ivanuša Sovič, Neja Kolbl, Gal Kustec, Tian Magdič, Žan Majhenič, Aleks Munda, Stella Novak, Tim Novak, Grega Ostrc, Rok Petek, Grega Poredoš, Anej Školiber, Tim Štampar, Timotej Trkulja, Mihael Trkulja, Mia Viher
  3. MALI SONČKI OŠ Puconci: ZGODBA NEKE URE: Mentorica, koreografinja: SIMONA HORVAT, Plešejo: Zoja Benko, Lana Bokan, Isabela Bukvič,Kim Flegar,Nina Gomboši, Juta Grof, Nija Horvat, Saša Horvat, Sara Horvat, Lara Ida Jakoša, Manca Koltaj, Maruša Kreft, Inja Kuzma,
    Tinkara Kunej, Timeja Novak, Polona Norčič, Daša Pestner, Taja Pleteršnik, Lin Ratnik, Barbara Salaj, Pina Srejš, Pija Šadl, Zarja Štefanec
  4. MLAJŠA PLESNA SKUPINA ZVEZDE OŠ Ormož: MOJCA IN ŽIVALI: Mentorica: DUŠANKA FEGUŠ, Koreografija: DUŠANKA FEGUŠ in plesalci, Plešejo: Jan Erman, Maruša Juršič, Aja Kolednik Bac, Neža Kralj, Klara Kustec, Anella Novak Prejac, Valentina Šegula, Nika Špešič Kukec, Tinka Prapotnik, Maša Rajh, Ana Zadravec, Lana Zorko
  5. PLESNO-NAVIJAŠKA SKUPINA BENEDIKT OŠ Benedikt: NEW RULES, Mentorica: VALERIJA MIKLIČ, Koreografinja: ANA HAJNC, Plešejo: Aleksandra Geratič, Ana Hajnc, Žanet Jaušovec, Anja Ješovnik, Kaja Letonja, Mojca Petek, Zala Šijanec, Sveva Vrbančič
  6. JAZZ PIONIRKE, Plesni center Mambo: ANGELSKI SIJ: Mentorica, koreografinja: JULIJA MENONI, Plešejo: Eva Anžel, Neja Gajzer, Tia Križan, Nia Petek, Tia Marija Podpečan, Klara Tement
  7. PLESNA SKUPINA IVANJKOVCI OŠ Ivanjkovci: DEKLICA, KI JE PLESALA Z BARVAMI: Mentorica, koreografinja: MAJA NOVAK, Plešejo: Alina Anželj, Anemarie Feuš, Rebeka Gregorinčič, Julija Grof Štih, Žana Jarc Dokl, Nika Kosec, Ameli Zoja Kumer, Tara Lazar, Anja Lipnik, Kaja Mar, Samanta Novak, Lana Rajh, Alina Slavinec, Katja Trstenjak, Taja Trstenjak, Tanja Veldin, Klara Vidovič
  8. STAREJŠA PLESNA SKUPINA OŠ Ormož: TO ŽIVLJENJE JE TEŽKO: Mentorica: SANJA MIŠKOVIČ, Koreografija: skupinska, Plešejo: Maša Balažič, Maja Bokša, Dina Grabovac, Iza Korpar, Mojca Lukman, Lana Meško, Aurora Nedog, Ivona Nedog, Nika Novak, Eva Petek, Eva Petek, Ema Šoštarič, Lina Šnajder, Klara Zamuda
  9. JAZZ TRIO, Plesni klub Mambo: VOJNA: Mentorica, koreografinja: JULIJA MENONI, Plešejo: Julija Menoni, Amalija Mlinarič, Eva Vogrinec
  10. LAURA ROŠKAR, OŠ dr. Ljudevita Pivka: LAURINA SKRIVNOST: Mentorica, koreografinja: REBEKA HORVAT SLAVINEC, Pleše: Laura Roškar
  11. ANA HAJNC, OŠ Benedikt: GANGSTA: Mentorica: VALERIJA MIKLIČ, Koreografinja: ANA HAJNC, Pleše: Ana Hajnc
  12. JAZZ SKUPINA, Plesni klub Mambo Ptuj: SIROTIŠNICA: Mentorica: SAMANTA PETELINŠEK, Koreografinji: SAMANTA PETELINŠEK, JULIJA MENONI, Pleše: Amalija Mlinarič, Barbara Kukec, Danaja Ficjan, Eva Vogrinec, Ivana Ilec, Julija Menoni, Julija Menoni, Kaja Čelan, Klara Vrabl, Lara Peklar, Lucija Dimovski Ivanuša, Maša Sarič, Maša Travnikar Preac, Nika Princl, Rebeka Pernat, Vanesa Sagadin, Vita Pernat, Zala Vogrinec

Vir: Lidija Kolarič, Mateja Kuharič, OI JSKD Ptuj
Foto: Pixels Free Photo

sl Slovenian
X

Fotografija je zaščitena! Za dovoljenje kopiranja ali objave lahko zaprosite na info@discoverptuj.eu.